Karta New York Pass. Turystyczny abonament New York Pass dla wizyty do Nowego Jorku w budżecie. Aktualne promocje.

English | Русский | Український

Zniżki up to 110$  dla zakupów online do abonament 3, 5, 7 i 10 dni. Kupować »

Kupować New York Pass »

Карточка New York Pass

Co to jest New York Pass?

The New York Pass - кarta dla wygodnego zwiedzania atrakcji, muzea, wycieczek i ciekawych miejsc w Nowym Jorku. Karta daje możliwość, aby zaoszczędzić ci sporo pieniędzy i cennego czasu!

Karta pokrywa koszt wizyty powyżej 80 atrakcji Nowego Jorku, wycieczek, muzeów. Oznacza to, że posiadacze abonamentu nie jest zobowiązany kupować bilety w kasie w mieście objętych dla nich miejscach.

New York Pass: na ile opłacalny abonament?

Poniżej znajduje się lista pięciu najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Nowym Jorku, cena, których jest w pełni objęte abonamentem. Odwiedzając przeliczone miejsca pokrywa koszty, nie tylko 1 dzień, ale nawet dwa dni. I to jest tylko 5 miejsc, a w listie New York Pass jeszcze więcej 80!

 • Circle Line 2.5 Hour Sightseeing Harbor Cruises
 • Statue of Liberty Ferry
 • Empire State Building Observatory Tickets
 • Madame Tussauds NY Museum
 • Top of the Rock Observatory

Abonament na zewnątrz reprezentuje się jak karta (kartą bankową) z elektronicznym chipem. Kartę można kupić na 1, 2, 3, 5 lub 7 dni. A teraz New York Pass oferuje również okazyjne zakupy umowę z wycieczek autobusowych po miastie.

New York Pass + bonus (wycieczki autobusowe Hop-On Hop-Off)

Razem z Abonament New York Pass na 2, 3, 5, 7 lub 10 dni można korzystnie kupić wycieczki autobusowe po miastie - Hop-On Hop-Off (audio tłumaczenie wycieczki są dostępne w języku rosyjskim) z ponad 50 przystankami w różnych częściach miasta. I to jest świetna okazja, aby zwiedzić miasto i podróży między atrakcjami. Dwa w jednym!

Pakiet "Bilet + wycieczki autobusowe" według kosztu są jeszcze bardziej opłaca się! Posiadacze takich pakietów mogą wykonać następujące wycieczki Hop-On Hop-Off: Downtown Tour (ceny wycieczek w miastie pojedynczo $54), Uptown Treasures & Harlem Tour ($54), Brooklyn Tour ($54), Night Tour ($54), Bronx Tour ($54).

Dostępne są następujące pakiety "Karta na 2 dni + Hop-On Hop-Off na 2 dni", "Karta na 3 dni + Hop-On Hop-Off na 3 dni", "Karta na 5 dni + Hop-On Hop-Off na 5 dni", "Karta na 7 dni + Hop-On Hop-Off na 3 dni", "Karta na 10 dni + Hop-On Hop-Off na 3 dni".

Koszt karty New York Pass

 • New York Pass 1 день: 127$ взрослый, 94$ детский.
 • New York Pass 2 дня: 189$ взрослый, 159$ детский.
 • New York Pass 3 дня: $273 взрослый, $199 детский.
 • New York Pass 5 дня: $324 взрослый, $239 детский.
 • New York Pass 7 дня: $369 взрослый, $259 детский.
 • New York Pass 10 дня: $419 взрослый, $279 детский.

Gdzie kupić New York Pass?

Kupić kartę można przez internet oraz w miastie. Pierwszy sposób – najbardziej wygodny, szybki i niezawodny - zakup abonament za pośrednictwem Internetu. Na oficjalnej stronie The New York Pass internetowej zdecydowanie polecany zakup abonamenta za pośrednictwem Internetu, gdzie regularnie oferuje rabaty i promocje dla pełnej wartości karty. W kasie w miastie New York Pass, będą musiały kupić za pełną cenę. Informacje o aktualnych rabatach i ofertach specjalnych publikowane są na tej stronie.

Zakup przez internet 100% bardziej opłacalny, całkowicie niezawodny i bezpieczny. Dostać kartę bardzo prosto i łatwo w jednym z biur agencji turystycznych w Nowym Jorku. Każde z biur zlokalizowanych w najpopularniejszych miejscach turystycznych w mieście, więc odebrac kartę, wy jednocześnie odwiedziće kolejny ciekawy obszar lub atrakcji w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że w mieście zakup karty rabatowej nie możliwe. Aby uzyskać pełną listę miejsc, w których można kupić kartę w Nowym Jorku, musisz wysłać prośbę przez e-mail info@newyorkpass.com.

Korzyści New York Pass

 • Kupując New York Pass otrzymasz okazję odwiedzić ponad 80 ciekawych miejsc w Nowym Jorku. Każdy atrakcją można zwiedzać tylko raz, ale można odwiedzić ich tyle ile wystarczy siły, chęći i czasu.
 • Kupując kartę, nie trzeba stać w długich kolejkach i kupować bilety na atrakcje, które są objęte New York Pass. Wszystko, czego potrzebujesz - skanowanie karty przedstawicielem firmy (dla których specjalne miejsca z objawami, nie ma tu przedstawiciela - pokaż kartę pracownikowi muzeum, wystawy ... on może powiedzieć, gdzie iść), ominiesz kolejkę.
 • Duża oszczędność pieniędzy. Całkowity koszt wszystkich 80 miejsc w Nowym Jorku (lista na końcu artykułu) objętych kartą, więcej niż 1.300 dolarów. To jest dokładnie tyle, jak wiele będą kosztować wszystkie atrakcje, jeśli zapłacić oddzielnie.
 • Wraz z kartą otrzymasz absolutnie darmowy bonus - przewodnik, który obejmuje wszystkie atrakcje, ich godziny pracy, mapy, rodzaje transportu, a także godziny otwarcia sklepów i restauracji.
 • Extra bonus - specjalne oferty i rabaty na Broadwayu, teatry, wystawy, audio wycieczki , spektakle, rabaty na zakupy w sklepach (lista na dole strony), i wielu innych.
 • Pod warunkiem ubezpieczenia spłaty (dodatkowo płatny = 4,5% wartości karty przy zakupie przez internet) za niewykorzystany bilet w przypadku, jeśli plany zmieniły sie i z jakiegokolwiek powodu nie udalo sie skorzystac z karty. Jeśli ubezpieczenie nie zostało zakupione, zwrot pieniędzy niemożliwy.
 • Przy zakupie przez Internet, dostępny rabaty.

Kupować New York Pass »

Благодарим за Вашу поддержку!

Отели Нью-Йорка со скидкой

Booking.com